Poleć znajomemu | Zaloguj się
Wykonywana usługa
Miasto
Województwo
Preferowana marka
Gdzie ?
Promień

Partnerzy

Partnerzy - firmy, dzięki którym możemy się rozwijać szybciej i docierać do coraz szerszej grupy użytkowników.

 

Dziękujemy za owocną współpracę!

 

 motoonet

 

Moto.onet.pl - w serwisie moto.onet.pl każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie: nowinki ze świata motoryzacji, najnowsze osiągnięcia w dziedzinie techniki i tuningu, premiery, testy, relacje z wystaw motoryzacyjnych z całego świata, a także oferty kupna i sprzedaży samochodów.

 

Wg badań Megapanel PBI/Gemius serwis motoryzacyjny Onetu jest najpopularniejszym portalowym serwisem motoryzacyjnym.

 

 

Moto.pl

 

Moto.pl to serwis łączący pasjonatów motoryzacji. Użytkownik znajdzie w nim pełen przekrój tematyki auto-moto - od najnowszych informacji z rynku motoryzacyjnego, po testy samochodów nowych, używanych oraz motocykli, atrakcyjne materiały wideo,
a także wszelkiego rodzaju porady oraz kalendarz imprez motoryzacyjnych.
Sztandarowym produktem Moto.pl, mającym grono wiernych fanów, jest Motodziennik - codzienny program motoryzacyjny, przygotowywany przez Jacka Balkana.


Moto.pl zostało uznane za najlepszy serwis motoryzacyjny w polskim internecie w rankingu Interaktywnie.com (sierpień 2010).

Zapraszamy na FanPage Moto.pl: facebook.com/marka.motopl.

 

 

 

MotoPraca.pl

 

Motopraca.pl to pierwszy specjalistyczny portal pracy dedykowany wszystkim branżom związanym z motoryzacją.

Motopraca.pl jest odpowiedzią na potrzeby firm poszukujących kadry pracowniczej oraz kandydatów poszukujących pracy w firmach motoryzacyjnych i związanych z motoryzacją. Specjalizacja naszego portalu pracy zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu rekrutacyjnego. Współpracujemy z fachowcami zajmującymi się doradztwem personalnym i prawem pracy, posiadamy zespół zaangażowanych ludzi, dzięki którym możemy konsekwentnie realizować wizję specjalistycznego portalu pracy.

 

 

Autoflesz - portal motoryzacyjny

 

Autoflesz.pl to niezależny portal motoryzacyjny, na którym można znaleźć testy samochodów, najświeższe nowości, porady, LPG, CNG, ekologia, tuning, oleje i wiele, wiele więcej!