Poleć znajomemu | Zaloguj się
Wykonywana usługa
Miasto
Województwo
Preferowana marka
Gdzie ?
Promień

O serwisie

Drogi Przeszukiwaczu Sieci!!!

 

 

Dobrze wiemy, jak ciężko znaleźć dobrego mechanika samochodowego i jak trudno jest zaufać komuś, kto ma zatroszczyć się o nasz ukochany samochód.

 

 

Jesteśmy zapracowani i zabiegani, ale nie możemy sobie pozwolić na eksperymentowanie, bo narazimy na szwank zdrowie swoje, swojego samochodu, no i oczywiście portfel.

 

Portal www.RankingWarsztatów.pl powstał, by ułatwić życie każdemu użytkownikowi czterech kółek.

Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszą bazę danych motoryzacyjnych punktów usługowych w Polsce (ok. 30 000 pozycji). Dzięki niej z łatwością znajdziesz warsztat w swojej okolicy i przekonasz się, co o nim sądzą inni użytkownicy. Te informacje z pewnością ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego lekarza dla Twojej FURY.

 

Nasz Ranking Warsztatów daje Ci również możliwość swobodnego wyrażenia opinii. Możesz pochwalić rzetelnych i uczciwych fachowców oraz bez skrupułów wypunktować oszustów i partaczy. Dzięki Tobie inni klienci będą wiedzieli, którym zakładom można bezpiecznie oddać samochód, a których należy unikać jak ognia.

 

Gdybyś jakimś cudem nie znalazł swojego warsztatu w naszej bazie, zachęcamy Cię do dodania go za pomocą funkcji dodaj warsztat. Z góry dziękujemy za wszelki wkład w rozwój naszego serwisu.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ. Jako zarejestrowany użytkownik użytkownik możesz:

  1. Dodawać nowe warsztaty
  2. Edytować informacje o istniejących warsztatach
  3. Śledzić opinie o wybranym warsztacie

    Dobry mechanik Rankingu Warsztatów

  4. Prowadzić własną historię napraw samochodu – w yg odne gromadzenie informacji o własnym samochodzie oraz wiarygodne źródło informacji o serwisowaniu aut a przy jego sprzedaży (dane z serwera – nie da się podrobić dat)
  5. Dodawać ceny usług w warsztatach

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, jesteśmy do dyspozycji.

 

 

Zespół www.RankingWarsztatow.pl.