Poleć znajomemu | Zaloguj się
Wykonywana usługa
Miasto
Województwo
Preferowana marka
Gdzie ?
Promień

Diesel-Kompleks. FHU. Pompy wtryskowe, wtryskiwacze. Leniw J.

Statystyki warsztatu

Komentarze

Wróć do strony głównej | Wróć do szczegółów warsztatu

Wygenerowano na podstawie 5 opinii.
Specjalizacja: Mechanicy
Preferowane marki:
Sieć:
Miasto: Opole
Ulica: Zapłocie 5
Kod Pocztowy: 45-240
Telefon: 609995454
Województwo: opolskie
Adres e-mail: Wyślij wiadomość
Cennik
 
Jeśli jesteś właścicielem tego warsztatu, kliknij tutaj


Napisał: ~Michał M Dodane: 2018-02-07
WŁAŚCICIEL FIRMY TOTALNY CHAM!!Podejście jak z czasów komuny - jak ktoś tu już wcześniej wspomniał. Zero kultury, Właściciel wręcz odpycha klienta. WIĘC, DO CHAM TRZEBA CHAMSKO!!!!! A NAJLEPIEJ POWYCIERAĆ PODŁOGĘ. Za samo sprawdzenie zażyczono Sobie 250zł, ALE DIAGNOZY ŻADNEJ KONKRETNEJ. TYLKO JAK SIĘ PŁACIŁO TO GĘBA UŚMIECHNIĘTA - przyjedzie Pan jeszcze to coś sprawdzimy. Jak dla mnie to ceny przesadne i wyciągają z rękawa jak magik karty!!!! Mało tego właściciel na tyle bezszczelny, iż jak miał sprawdzić jeszcze jedną diagnozę to stwierdził, że auta u niego się nie zostawia.!!! POTWIERDZAM NIE ZOSTAWIA, BO AUTA SĄ ROBIONE Z DNIA NA DZIEŃ. Jakoś trudno w to uwierzyć!!!! TRZEBA SPECJALNIE POŚWIĘCAĆ SWÓJ, CZAS ABY TO WIELMOŻNEGO PANA ZROBIŁ DIAGNOZĘ Z ŁASKI, ACZKOLWIEK PIENIĄDZE DOSTAŁ. NAPRAWDĘ NIE POLECAM, LEPIEJ JECHAĆ DO KOGOŚ INNEGO!!!! I TO NIE JEST PIERWSZY RAZ BO CIĄGLE SŁYSZE OPINIE NA TEMAT TEGO PANA W ŚRODOWISKU MOTORYZACYJNYM. ŻENAGA!!!
Czy ta opinia Ci pomogła?
-1 (1 głosów).
Michał MDodano:2018-02-08
Złościmy się z wielu powodów.Codzienne życie przynosi tysiące sytuacji, które wywołują złe emocje. Złość to potężna energia. Tłumiona może wybuchnąć ze zdwojoną siłą w najbardziej nieoczekiwanym momencie – zwykle nieadekwatnie do sytuacji.
Kiedy nerwy opadły po rozmowie telefonicznej w stonowanym języku z właścicielem firmy uważam, że cała ta nerwowo-napięta sytuacja pomiędzy mną a firmą nie powinna się wydarzyć. Napewno dużo nas to nauczy. Źle zinterpretowane działanie właściciela przez moją osobę, skłoniły mnie do negatywnego podejścia do sprawy, za co przepraszam.
Faktycznie przyznaję racje!! Właściciel chciał pomoc, w rozwiązaniu problemu z pojazdem i podchodził do sprawy fachowo i rzeczowo.
Niestety gdzieś coś musiało być zle zinterpretowane przez moją osobe. Zwracam honor firmie Diesel-Kompleks i całej załodze.
Ogólna ocena
Jakość usług
Uczciwość
Atrakcyjność cenowa
Wygląd warsztatu
Terminowość
Mechanicy Elektromechanicy Blacharstwo Opony Klimatyzacja Pomoc drogowa
Mechanik Warszawa Elektromechanik Warszawa Blacharstwo Warszawa Opony Warszawa Klimatyzacja Warszawa Pomoc drogowa Warszawa
Mechanik Katowice Elektromechanik Katowice Blacharstwo Katowice Opony Katowice Klimatyzacja Katowice Pomoc drogowa Katowice
Mechanik Wrocław Elektromechanik Wrocław Blacharstwo Wrocław Opony Wrocław Klimatyzacja Wrocław Pomoc drogowa Wrocław
Mechanik Szczecin Elektromechanik Szczecin Blacharstwo Szczecin Opony Szczecin Klimatyzacja Szczecin Pomoc drogowa Szczecin
Mechanik Kraków Elektromechanik Kraków Blacharstwo Kraków Opony Kraków Klimatyzacja Kraków Pomoc drogowa Kraków
Mechanik Poznań Elektromechanik Poznań Blacharstwo Poznań Opony Poznań Klimatyzacja Poznań Pomoc drogowa Poznań
Mechanik Łódź Elektromechanik Łódź Blacharstwo Łódź Opony Łódź Klimatyzacja Łódź Pomoc drogowa Łódź
Mechanik Gdańsk Elektromechanik Gdańsk Blacharstwo Gdańsk Opony Gdańsk Klimatyzacja Gdańsk Pomoc drogowa Gdańsk